Pokosová AKU stolová pila EVOLUTION R255SMS-DB-Li sólo stroj
Kód:EV001100
Akumulátorové řezání vícero materiálů, jakéhokoli materiálu a kdykoli. Výkonný 36V (2 x 18V) bezkartáčový jednosměrný motor s vysokým krouticím momentem. Řez pod úhlem sklonu 48° - 48° (vlevo a vpravo) a šikmých úhlů 50° - 50°. 320 řezů do nerezu s rozměrem 38x89mm na jedno nabití (2 x 5Ah).
R255SMS-DB-Li je mimořádně výkonná, bezuhlíková, akumulátorová pokosová pila s dvojitou baterií (36 V), od společnosti EVOLUTION s technologií řezání Multi-Material.
Připravená k použití na staveništi a na domácí použití, poskytuje přesné dvojité úkosové řezání s možností zkosení +/- 48 stupňů a +/-50 stupňů pokosu. Spolehlivé, hladké, hranaté řezy vždy v různých materiálech. Výkonný bezuhlíkový jednosměrný motor s vysokým krouticím momentem s optimalizovaným systémem převodovky a kotouče. Kompaktní, lehká, s robustním designem a s hmotností jen 16,6 kg. Akumulátorová dvojitá úkosová a pokosová pila R255SMS-DB-Li je napájena dvěmi 18V EXT bateriemi, které poskytují dlouhou dobu provozu na jedno nabití a mají dostatečný výkon na provedení jakékoli náročné práce. Připojte ji k jednomu z našich univerzálních stojanů na pokosové pily a máte skutečně schopnou pokosovou pilu na staveništi.
Akumulátorová dvojitá úkosová a pokosová pila R255SMS-DB-Li 36V je nabitá funkcemi; Technologie řezání vícero materiálů, až 97 % zachycení prachu s naší R15VAC, její velká kapacita příčného řezu 305 mm x 90 mm nabízí o něco větší řezací kapacitu jako ten stejný model s kabelem. Náš inovativní LED řezací vodič Shadow Line dokonale promítá zářez kotouče na řeznou plochu, aby byla dosažena přesnost měření po jednom řezu a přiložená vložka s nulovou vůlí nabízí zvýšenou přesnost při provádění nejmenších řezů. Nová akumulátorová dvojitá úkosová pokosová pila poskytuje čisté a přesné řezy do nového a regenerovaného dřeva, jako i na dotyk chladné řezy bez otřepů do měkké oceli a neželezných kovů pomocí dodávaného kotouče na vícero materiálů. Je to nejlepší přenosná pila.
R255SMS-DB-Li je napájena dvojicí 18V EXT Li-Ion baterií EVOLUTION , které poskytují 36 V napájení a výkon, a poskytují dlouhou dobu provozu. Nabitá verze je dodávaná se dvěmi bateriemi R18BAT-Li5 5Ah a je schopná provést 320 řezů do dřeva o rozměru 38x89mm na jedno nabití a až 510 řezů na jedno nabití, pokud je vybavená 2x 8Ah bateriemi. Pokosová pila EVOLUTION R255SMS-DB-Li může být krome baterií dodávaná i s R18RCH-Li2 Dual Port rychlonabíječkou, která nabije obě baterie z nuly na úplné nabití jen za 60 minut. Všechny akumulátorové litium-ionové akumulátory EXT od EVOLUTION jsou kompatibilní se všemi bateriemi EXT, takže je můžete sdílet mezi vícerými nástroji pro maximální všestrannost.
Není skladem
Doprava zdarma
OutOfStock
Popis
Vlastnosti:
  • Možnost dvojitého zkosení +/- 48° (vlevo a vpravo) sklon zkosení a úhel sklonu +/-50°
  • Vysoce výkonný 36V bezakumulátorový jednosměrný motor
  • EVO36 Powertrain, 2x 18V Dual Battery Powered, optimalizované pro maximální výdrž baterie a dobu chodu při každém nabití
  • 60 minut rychlého nabíjení s 2x 5Ah baterií
  • Přesné, šikmé, pokosové a kombinované řezy s aretačními dorazy ve většině oblíbených úhlů
  • Pokosové vedení z nerez oceli
  • Kompatibilní se stojanem na pokosovou pilu pro podporu a stabilitu kdykoli
  • Shadow Line - LED vodicí lišta kotouče se šířkou řezu - jednou měř, jednou řež
  • Řezy kovu prakticky bez jisker, bez tepla, bez otřepů a okamžitě zpracovatelný povrch
  • Včetně vložky s nulovou vůlí
  • Funkce Depth Stop umožňuje přesné výkopové řezy
  • Funkcia Back Stop pro maximální hloubku řezu
  • Dvojitá hřídel kotouče 25,4 mm a 255mm
  • Základna z lité slitiny a boční nástavce, odolná konstrukce
  • Ergonomické obouruční rukojeti pro jednoduché ovládání
  • Vylepšené přední a horní svorky se samonivelačním designem
  • Jemný start a rychlé zastavení - Elektronická brzda kotoučů pro maximální bezpečnost
  • Kompatibilní s vysáváním až do 97% odsávání prachu, R11VAC-LI a R15VAC
  • Sáček na prach a adaptér na port na prach jsou součástí balení
  • Výměna kotouče jedním šroubem, rychlá a jednoduchá výměna
  • Včetně nástroje na výměnu kotouče, rychlá a jednoduchá výměna
  • Integrované rukojeti k přenášení
  • Kompatibilní s diamantovým kotoučem
  • 3-letá omezená záruka
  • EXT Li-ion bezdrátový výkon a všestrannost
  • Kompatibilní se systémem baterií Erbauer EXT
Použití:
  • Dřevo:
    • Terasy z tvrdého dřeva a tanalizované palubovky
    • MDF lamináty
    • lišty
    • regenerované dřevo s hřebíky
    • lešenářské desky a tyče
    • čepy
  • Železný kov:
    • Měkká ocel
    • Uhlová ocel
    • Skříňová část
    • Čtvercová trubka
    • Suché zdění s kovovými kolíky
    • Výztuž
    • Deska (6,35mm)
    • Jednotková vzpěra
  • Neželezný kov:
    • Hliník
    • Pancéřové kabely
    • Kabelový žlab
    • Měď
    • Podlahové lemování
    • Střešní lemování
    • Hrany schodů
  • Plast:
    • Elektrické vedení
    • Plastové trubky
    • Plexisklo
    • Gumové a vyztužené hadice
    • (WPC) dřevěné plastové kompozity
  • Nedoporučené:
    • Kalená ocel s vysokým obsahem uhlíku
    • Potažená a nerez ocel
Technické parametry:
  • Napětí / (Hz): 36V
  • Rychlost bez zatížení (min-1 ot./min.): 3 000 ot./min
  • Čistá hmotnost / Balení: 16,6 kg / 18 kg
  • Prachový port - velikost adaptéru: 35 mm
  • Rozměry stroje: 451 mm x 998 mm x 771 mm
  • Kapacita řezání:
    • Deska z měkké oceli - max. tloušťka: 6 mm
    • Trubka z měkké oceli - max. tloušťka stěny: 3 mm
    • Minimální velikost odřezku (vložka s nulovou vůlí): 20 mm
    • 0º pokos x 0º zkosení 305 mm x 90 mm
    • 45º pokos x 0º zkosení 215 mm x 90 mm
    • 0º pokos x 45º zkosení (vlevo) 305 mm x 52 mm (300 mm x 33 mm vpravo)
    • 45º pokos x 45º zkosení 215 mm x 33 mm
    • Rozsah pokosu: 50°- 50°
    • Rozsah zkosení: +/- 48° (vlevo a vpravo)
  • Průměr kotouče: 255 mm
  • Průměr otvoru: 25,4 mm
  • Počet zubů: 28
  • Tloušťka kotouče: 2 mm